Мед Атлант

У Калуші відкриється художня виставка загиблого Героя Олега Дробоцького

Виставка “Фарби дихають війною” авторства Олега Дробоцького – художника, фотографа, волонтера, військового, старшого солдата 67 ОМБР ЗСУ відкриється 11 липня о 14:00 у виставковій залі.

Олег Дробоцький народився в селі Вербовець Тернопільської області. Був творчою дитиною, любив малювати. Тому з вибором фаху довго не вагався. Навчався на відділенні образотворчого мистецтва у Кременецькому коледжі імені Тараса Шевченка. У 2019-му закінчив Львівську академію мистецтв. Писав картини, повідомляє посиланням на Калуська міська рада.

Влаштовував виставки, одна з них мала назву «20/242: Донецьк. Аеропорт». Після випуску з академії Олег вирішив служити за контрактом у Збройних силах України.

Під час повномасштабного російського вторгнення художник захищав Україну у складі 67-ї окремої механізованої бригади ЗСУ. Обіймав посаду стрільця-санітара. Брав участь у боях на найзапекліших ділянках фронту. 

Старший солдат Олег Дробоцький, позивний Художник, загинув 6 березня 2023 року в бою з окупантами біля села Оріхово-Василівка на Донеччині. Воїну було 26 років.Виставка триватиме впродовж місяця.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...