Мед Атлант

На Прикарпатті забезпечать безперебійний мобільний зв’язок за відсутності світла

Це питання обговорили з регіональними представниками мобільних операторів – Олегом Книшем, начальником сектору розвитку та технічної експлуатації ПрАТ «Київстар», та Максимом Ткачуком, керівником технічного центру ПрАТ «Водафон Україна».

Про це повідомляють у пресслужбі голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук.

«Немає світла. Зникає мобільний зв’язок», – такі звернення останнім часом надходять від жителів області. Відтак зараз, у час війни, усі мають бути на зв’язку. Тож важливо забезпечити безперебійну роботу мереж.
Представники мобільних операторів повідомили, що під час вимкнень світла складно підтримувати роботу базових станцій, бо користувачі масово переходять з фіксованого інтернету на мобільний, що провокує підвищене навантаження на мережу і швидке виснаження резервних елементів живлення, які, в свою чергу, через часті вимкнення електроенергії, не встигають повністю зарядитися.
Наразі є необхідність збільшення кількості генераторів на станціях, які забезпечують зв’язок. Всі базові станції оснащені акумуляторними батареями нового типу, які дозволяють працювати протягом кількох годин.
Відтак доручила сформувати перелік пріоритетних станцій та обговорити можливості подачі електроенергії з представниками ПАТ “Прикарпаттяобленерго”. Водночас мобільні оператори мають надати об’єктивну інформацію щодо термінів роботи акумуляторів та реальну потребу в генераторах.
На зображенні може бути: 6 людей та текст

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...