Мед Атлант

Сьогодні відбудеться перший півфінал Євро-2024

Плейоф на чемпіонаті Європи-2024 підходить до завершальної фази. Сьогодні відбудеться стартовий півфінальний матч, який визначить першого учасника фіналу.

За підсумками чвертьфінальних матчів Євро-2024 з футболу до півфіналу вийшли чотири команди: Іспанія, Франція, Англія та Нідерланди. Поєдинки між ними розділені на два ігрові дні.

Першими відкриють програму півфіналів Іспанія та Франція — ще один “прихований” фінал Євро-2024 з футболу. Іспанці перед цим у додатковий час вибили господаря Німеччину, тоді як Франція лише у серії пенальті здолала Португалію.

Іспанія — Франція зіграють між собою на Євро вперше за 12 років. На Євро-2012 іспанці обіграли французів у чвертьфіналі турніру з рахунком 2:0.

Матч Іспанія — Франція буде показано на місцевих телеканалах Суспільного. Початок гри о 22:00 за київським часом (в цифровому ефірі Т2, кабельних мережах та IPTV).

Другого фіналіста Євро-2024 з футболу між собою визначать Англія та Нідерланди. Цей матч відбудеться у середу, 10 липня (о 22:00).