Прикарпатський “Пробій” вперше програв у Другій лізі України з футболу

ФК “Пробій” із Городенки, з рахунком 2:3 поступився львівській команді “Рух 2”. Матч зіграли 14 вересня в межах шостого туру Другої ліги України з футболу.

Поєдинок транслювали на офіційному YouTube-каналі Професіональної футбольної ліги України, пише Місто.

Це — перша поразка “Пробою” у сезоні 2023-2024.

Рахунок у матчі відкрили футболісти львівської команди. За дві хвилини до завершення першого тайму відзначився Костянтин Квас. Одразу після перерви “Пробій” зрівняв рахунок. Гол — в активі Богдана Оринчака.

Згодом команди знову обмінялися голами. На забитий у контратаці м’яч Андрія Кітели “Пробій” відповів пенальті. Його реалізував Іван Сондей – 2:2.

Вирішальний гол львів’яни забили за дев’ять хвилин до завершення зустрічі. Результативним ударом із-за меж штрафного майданчика відзначився Максим Бойко. Городенківська команда поступилася “Руху 2”.

За підсумком шістьох матчів, “Пробій” продовжує лідирувати у турнірній таблиці Другої ліги України з футболу. В активі у команди — 13 очок. Наступний матч футболісти з Городенки зіграють 21 вересня проти житомирського “Полісся 2”.