Калушани здобули нагороди на турнірі з дзюдо у Львові

29 вересня у Бориславській дитячо-юнацькій спортивній школі Львівської області відбувся регіональний турнір з дзюдо серед юнаків і дівчат 2011-2013 років народження та молодших.

Понад 150 спортсменів з Калуша, Борислава, Львова, Івано-Франківська, Новояворівська, Стрия, Нового Роздолу та Ямниці виборювали право на престижні нагороди.

У результаті безкомпромісної та захоплюючої боротьби за звання найсильнішого, чемпіонами змагань стали вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Калуської міської ради: Денис Лісненко, Тимофій Поляк, Назарій Бойчук.

Другу сходинку п’єдесталу у своїх вагових категоріях посіли Тадей Дідошак, Арсеній Зубрій, Сергій Федорів, Анна Михайлова.

Третіми були калушани Максим Годун, Давид Дідошак, Валерія Годун, Юрій Сачко, Вероніка Годун, Андрій Заставний.

Чемпіони та призери змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради Львівської області, — повідомляють на сторінці Калуської міської ради.