Городенківський “Пробій” обіграв тернопільську команду “Самбір-Нива-2”

Футбольний клуб “Пробій” з Городенки, що на Івано-Франківщині, з рахунком 3:0 переміг команду “Самбір-Нива-2”. Матч зіграли 25 жовтня у межах 12 туру Другої ліги України з футболу.

Пише Місто з посиланням на Суспільне. Поєдинок транслювали на офіційному YouTube-каналі Професіональної футбольної ліги України.

Городенківський “Пробій” забив три голи у першому таймі. Авторами забитих м’ячів є Іван Сондей, Богдан Оринчак та Андрій Ріжко. У другому таймі футболісти у ворота не влучили. Матч завершився з рахунком 3:0.

Після 12 туру команда “Пробій” займає першу сходинку турнірної таблиці Другої ліги України з футболу. В активі клубу — 26 очок. Наступний матч команда зіграє в Городенці 30 жовтня проти чернівецької “Буковини” в межах 1/8 фіналу Кубка України з футболу.