У Франківську відбувся кубок міста та області з таеквон-до

26 жовтня ГО «Федерація таеквон-до ІТФ України» в Івано-Франківській області провела Відкритий Кубок Івано-Франківської області та міста Івано-Франківськ з таеквон-до ІТФ.

У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з шести областей України: Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької та Вінницької. Серед них – вихованці ДЮСШ №3. Для багатьох юних спортсменів це були перші змагання, і вони продемонстрували неймовірне прагнення до перемоги, незважаючи на хвилювання.

За підсумками змагань Івано-Франківська область посіла перше загальнокомандне місце, здобувши 30 золотих, 32 срібні та 23 бронзові медалі. Друге місце виборола Львівська область, а третє — Тернопільська.

Попереду — підготовка до дорослого Кубку України та Кубку Європи, які відбудуться в листопаді.