Мед Атлант

Про адаптивний спорт та виховання молоді: у Франкіську комітет ВР обговорює спортивні перспективи

Сьогодні, 28 травня, в Івано-Франківську відбувається виїзне засідання Комітету
Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

Особливу увагу планують приділити декільком ключовим питанням:
— «Клубна система в спорті: нові перспективи»
— розвиток адаптивного спорту та спорту
ветеранів війни в Івано-Франківській
області
— завдання правоохоронних органів, органів виконавчої влади та органів місцевого
самоврядування стосовно
недопущення участі дітей та молоді у діях, спрямованих проти Української держави, у тому числі у здійсненні терористичних актів
— проєкт Постанови Верховної Ради України про підтримку
Всеукраїнської дитячо-юнацької військовопатріотичної гри «Сокіл» («Джура») під час дії воєнного стану.

«Важливо, що саме у Франківську сьогодні відбувається це засідання. Це можливість для тренерів обмінятися думками. Спорт у час війни є дуже важливим, бо це не лише дозвілля, це доказ того, що ми бʼємося та боремося за свою країну, – наголосив Едуард Прощук — перший віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України, народний депутат України.


Адаптивний спорт в Україні зараз став пріоритетним напрямком. Для ветеранів розробляють різні адаптивні види спорту. Це такий вид вдячності суспільства для ветеранів та військових, щоб вони також могли займатися спортом та реабілітацією.

«Ми працюємо над тим, щоб санкціями витіснити російський спорт, який ніколи не був поза політикою. Це один з тих напрямків, над яким ми активно працюємо. Важливий та новий напрям – адаптивний спорт та спортивна реабілітація завдяки якій покращується фізичне та моральне здоровʼя наших захисників, – каже Мокан Василь Іванович — Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.


Напрямків роботи в Комітеті зараз дуже багато. За обʼєктивних причин умов для гарного розвитку спорту в країні зараз немає, проте всі стараються це змінювати, щоб наша країна була в цьому питанні конкурентною.

«Сьогодні ми будемо говорити про спорт ветеранів та інклюзивні види в сфері спорту. На жаль маємо ситуації, коли наші травмовані ветерани стикаються з проблемами безбарʼєрності, щоб мати змогу займатися фізичною реабілітацією. Часто, щоб вони могли дістатися до байкерів чи спортивних майданчиків доводиться буквально їх туди затягувати. Це потрібно змінювати, – розповів Жан Беленюк — Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...