Мед Атлант

На Прикарпатті нетверезий водій спричинив смертельну ДТП: загинули двоє, серед них — неповнолітній

Трагічна аварія сталася у селі Красна на Надвірнянщині. У результаті ДТП загинули двоє людей, серед них — 14-річний хлопець. Ще четверо неповнолітніх отримали травми різного ступеня тяжкості.

За попередньою інформацією поліції, 23-річний учитель одного з навчальних закладів району, перебуваючи за кермом автомобіля Hyundai Tucson у стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням — на заокругленій ділянці дороги авто злетіло з траси та врізалося в металеву огорожу.

У машині перебувало семеро осіб, п’ятеро з яких — неповнолітні. 14-річний пасажир загинув на місці, а 21-річний молодий чоловік — у лікарні. Інших дітей госпіталізували до Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні.

Водія затримано у процесуальному порядку відповідно до ст. 208 КПК України. За фактом ДТП розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 286-1 КК України — порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння, що спричинило загибель кількох осіб.

Поліція з’ясовує всі обставини трагічної події.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...