Мед Атлант

16 тисяч гривень і телефон: у Франківську розкрили пограбування на пішохідному мосту

Співробітники кримінальної поліції Івано-Франківського районного управління поліції спільно з оперативниками обласної поліції оперативно встановили і затримали чоловіка, причетного до злочину.

26 грудня до поліції звернулася мешканка обласного центру, яка повідомила, що її пограбували на пішохідному мосту через річку Бистриця Солотвинська.

Опитавши потерпілу, поліцейські з’ясували, що невідомий чоловік підбіг ззаду та відкрито викрав її сумку. У ній знаходилося близько 16 тисяч гривень, мобільний телефон, особисті речі та документи.

Завдяки ефективним оперативно-розшуковим заходам поліцейські за лічені години встановили особу, причетну до цього кримінального правопорушення. Ним виявився 30-річний чоловік, раніше судимий за вчинення майнових злочинів.

Того ж дня правоохоронці виявили підозрюваного неподалік місця його проживання. Побачивши поліцейських, чоловік намагався втекти, однак його швидко наздогнали та затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі Івано-Франківського районного управління поліції вже повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід – тримання під вартою.

Наразі поліцейські перевіряють причетність підозрюваного до вчинення інших кримінальних правопорушень.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Окружна прокуратура міста Івано-Франківськ.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...