Техніка на радіокеруванні: вибирайте іграшку до душі
20 Лютого, 15:40
Поділитись статтею
Техніка на радіокеруванні цікава не тільки хлопчикам. Багато дорослих теж не проти поганяти позашляховик, запустити квадрокоптер або вертоліт, відправити в плавання радіокерований катер. Про види самохідних іграшок розповідають експерти «Магазилли».
Поганяємо!
Найпопулярніша категорія транспорту на радіокеруванні — машинки: гоночні автомобілі, позашляховики, будівельна, військова або спецтехніка (поліцейські, пожежні авто і т. д.). Для перегонів в приміщенні привід та прохідність моделі помітної ролі не грають. Важливіше розмір (великій машині складніше розвернутися в кімнаті) та міцність корпусу (під час руху автомобільчик все ж таки буде натикатися на меблі та кути в квартирі). Для вуличних забав головний критерій вибору — тип коліс. Шосейні моделі призначені для рівних поверхонь (асфальту або треку), а позашляховики (баггі, траггі, шот-корси) — для пересічної місцевості.
На дачі машинками можна грати в міні-футбол або відправляти з їхньою допомогою один одному посилки або милі подарунки. Але одне з улюблених занять автогонщиків різного віку — це дрифт (проходження складних поворотів на радіокерованих машинках). З нього навіть проводять змагання.
Тим, хто мріє про небо
Літак, квадрокоптер або вертольоти на радіокеруванні — чудовий варіант для розваги, підняття настрою та емоційного розвантаження.
Експерти радять для керованого пілотування вибирати великі відкриті майданчики (поля, парки, спортивні майданчики) подалі від будівель та людних місць. Однак існують також міні-вертольоти та дрони, які можна запускати навіть в приміщенні, наприклад, у великій кімнаті, але краще це робити в присутності дорослих.
Радіокеровані літальні апарати працюють від акумулятора. Їх виготовляють з легкого, але міцного пластику, який дозволяє техніці витримувати невеликі зіткнення та падіння без особливого пошкодження. Однак при неправильному управлінні чи сильному ударі навіть найміцніший гелікоптер або дрон можуть зламатися чи розбитися.
Вертоліт може зависати в повітрі, робити розвороти на 360 градусів, переміщатися в різних напрямках. Радіус дії пульта залежить від моделі та характеризується дальністю відстані польотів від 10 до 100 м, що дуже зручно для ігор та змагань.
По морях, по хвилях
Тим, кого ваблять морські простори, підійдуть радіокеровані човни, баржі та катери, з якими цікаво й весело проводити час біля басейну або природного водоймища. При виборі обов’язково звертайте увагу на матеріал виготовлення корпусу. Катер повинен витримувати тривале перебування у воді. Як правило, в бюджетних моделях використовується пластик, а в дорожчих іграшках — метал та скловолокно. Подвійний вологозахист забезпечує безпеку вбудованої електроніки під час баталій, при аваріях та зіткненнях. Додатковий захист механізму пов’язаний із функцією замикання ланцюга, при якій двигун не увімкнеться, поки іграшка не опиниться у воді.
Ганяти радіокеровані машинки, вертольоти та кораблики можна поодинці або з друзями.
Поділитись статтею