Мед Атлант

Як вибрати телевізор LG і не помилитися

Якщо сумнівів в тому, що ваш телевізор буде марки LG (що само по собі є дуже правильним рішенням), не виникає, то визначальними факторами вибору південнокорейського бренду будуть:

  1. Вартість (будь-який LG телевізор її виправдовує)
  2. Розмір діагоналі.
  3. Технічні характеристики.
  4. Додаткові опції.

З чого починати шлях до правильного вибору

Набір функціоналу будь-якого LG телевізора можна визначити вже по першому пункту. Але, вибираючи його, не варто керуватися принципом «дорожче – значить краще», а відразу визначитися за наступними показниками:

  • В якій кімнаті (площа і призначення) буде перебувати телевізор. Від цього залежить розмір діагоналі.
  • Тип матриці. LED давно залишається лідируючим варіантом в співвідношенні ціни і якості. Тим більше, різниця з більш дорогими ОLED, QLED, VA, як правило, не видно пересічному споживачеві.
  • Роздільна здатність дисплея. Тут безперечний лідер – FullHD. Хоча трохи застарілий HD або, навпаки, передовий 4K також мають свої переваги.
  • Наявність Smart TV, Т2 і інших додаткових функцій. Тут головне – зрозуміти, наскільки часто вони будуть використовуватися, особливо, якщо в пріоритеті економічність покупки.

На що звернути особливо пильну увагу

LED або ОLED, FullHD або 4K- це скоріше право вибору, але аж ніяк не якісні показники. Навіть найпростіша модель LG буде служити вірою і правдою не один рік.

Тому, визначившись з цими пунктами, варто приділити більше уваги таким моментам, як комплектація додатковими опціями і розмір діагоналі.

Остання – особливо важлива, тому що неправильний підбір габаритів може звести нанівець всі інші класні показники LG телевізора. А залежить цей вибір від розміру приміщення, в якому планується поставити телевізор, а саме: враховувати відстань від екрану до очей. Тому перше, що потрібно зробити, – чітко визначити місце розміщення телевізора.

Класична формула для визначення відстані – 3-4 розміру діагоналі (для інформації: її розмір вказується в дюймах, 1 дюйм – 2,54 см). Більше – не страшно, менше – варто підшукати іншу модель, тому що експеримент може закінчитися в кращому разі постійно спотвореним зображенням, в гіршому – зіпсованим зором.

Приблизний алгоритм вибору діагоналі для середньостатистичних приміщень такий. Для вітальні підійде розмір в 32-55 дюймів. Верхня межа все-таки варто купувати для кімнати від 20 кв. метрів і більше. Для спальні – 32-43 дюйма, для кухні – 22-32.

Додаткові опції: об’єктивний погляд

Для чого купується телевізор? Якщо просто для перегляду каналів цифрового кабельного або супутникового ТБ, то сміливо можна не звертати уваги на таку функцію, як Smart TV Тим більше, завжди можна придбати відповідну приставку, яка легко підключається до телевізора. Економія буде суттєвою.

Якщо ж з перших днів присутності телевізора в будинку він буде активно використовуватися, як, наприклад, інструмент для виходу в інтернет і інших корисних додатків, то краще відразу купувати модель, оснащену усіма опціями.

Якщо телевізор буде розташовуватися в такому місці, що може відбивати світло, то варто звернути увагу на матовий екран (дрібниця, але істотно підвищує комфорт).

А ось над тим, щоб приділяти особливу увагу наявності 3D, варто подумати. Як правило, ця функція використовується рідко.

А всіми вихвалений вигнутий екран повністю проявить свої функції тільки перед тим, хто дивиться на телевізор прямо і по центру.

Словом, кращої межі немає, але завжди потрібно шукати «золоту середину» і виходити з реальних потреб, навіть якщо кошти дозволяють придбати найдорожчу модель.

 

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...