Мед Атлант

Прикарпатці здобули чергові спортивні нагороди

Євген Марусяк показав найкращий результат літнього сезону Гран Прі 2024.

У фінальному змаганні в німецькому Клінгенталь спортсмен фінішував на 12 місці, що є найкращим результатом цього літнього сезону Гран Прі 2024.

Попереду в Євгена Марусяка підготовка до відповідального зимового сезону Кубка світу 2024/2025, що стартує 22 листопада.

В Івано-Франківську триває фінал чемпіонату України з футболу серед спортсменів з порушенням слуху.
Участь у змаганнях беруть команди регіональних центрів “Інваспорт” з Полтавщини, Львівщини, Рівненщини та Києва.

На чемпіонаті України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове), що відбувся у Кривому Розі, прикарпатські спортсмени вибороли такі нагороди:
1 місце – Лайщук Андрій,
1 місце – Свідрак Михайло,
1 місце – Ковальська Галина,
1 місце – Пліш Сніжана,
1 місце – Шевченко Анастасія,
3 місце – Луцяк Діана.

Прикарпатська борчиня Аліна Філіпович здобула золото у ваговій категорії 57кг на престижному турнірі з боротьби Valamar, що відбувся у хорватському місті Пореч. Наша спортсменка входила до жіночої збірної команди України, яка
за підсумками турніру посіла перше командне місце.
Варто відзначити, що українські борці класичного стилю посіли другу сходинку в командному заліку.

Кубок Івано-Франківської області з
таеквон-до серед дорослих та кубок міста серед юніорів, юнаків та дітей відбувся у спортзалі Католицького ліцею св. Василія Великого.
В змаганнях взяли участь 168 учасників з 11 клубів.
За підсумками, загальнокомандні місця розділили:
1 місце – Івано-франківська ДЮСШ№1,
2 місце – СК «Адамас»,
3 місце – СК «Fighter».
Ці змагання були відбірковими до кубку України серед дорослих і чемпіонату України серед дітей, який відбудеться у листопаді.