В Івано-Франківську стипендію міськради отримуватимуть 40 учнів. ПЕРЕЛІК
07 Грудня, 15:15
Поділитись статтею
Колегія департаменту освіти та науки визначила 40 учнів з Івано-Франківська, які у 2018 році отримуватимуть стипендію міськради.
Про це йдеться на сайті департаменту.
Стипендія запроваджена з метою підтримки обдарованих дітей, спрямована на стимулювання молоді міста на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві, – зазначають у департаменті.
Відзначається, що учнів обирали шляхом таємного голосування.
Департамент освіти та науки готує на розгляд чергової сесії Івано-Франківської міської ради проект рішення про нагородження стипендією міської ради на 2018 рік.
№ п/п | Прізвище, ім’я по батькові | Назва закладу | Клас (курс) |
1 | Сірко Дмитро Ігорович | УГ № 1 | 5(9) |
2 | Довірак ДенисТарасович | УГ № 1 | 5(9) |
3 | Макаревич Роман Володимирович | УГ № 1 | 7(11) |
4 | Мацюк Софія Ігорівна | УГ № 1 | 6(10) |
5 | Малишевський Арсен Степанович | Гімназія № 2 | 5(9) |
6 | Рибчук Артур Сергійович | Гімназія № 2 | 5(9) |
7 | Галюк Марія Арсенівна | Гімназія № 2 | 7(11) |
8 | Могаммад Амір Алі | НВК «ШГ № 3» | 10 |
9 | Беркій Любомир Остапович | ПМЛ | 9 |
10 | Новицький Кирило Віталійович | ПМЛ | 9 |
11 | Росткович Софія Олегівна | ПМЛ | 9 |
12 | Микитчук Романія Романівна | СШ № 1 | 10 |
13 | Коротка Наталія Олександрівна | ЗШ № 3 | 11 |
14 | Банасевич Анна Любомирівна | СШ № 5 | 10 |
15 | Рипська Софія Євгенівна | СШ № 5 | 10 |
16 | Бондар Анна Григорівна | СШ № 5 | 8 |
17 | Харишин Назарій Остапович | ЗШ № 10 | 11 |
18 | ГуменюкЮліяЮріївна | СШ № 11 | 10 |
19 | Яремчук Ірина Олександрівна | СШ № 11 | 10 |
20 | Озарків Іванна Василівна | ЗШ № 12 ім.Івана Франка | 9 |
21 | Пенкалюк Степан Володимирович | ЗШ № 12 ім.Івана Франка | 11 |
22 | Козубаш Софія Ігорівна | ЗШ № 19 | 8 |
23 | Терлецька Ліліана Степанівна | ЗШ № 22 | 11 |
24 | Мельничук Вадим Михайлович | ЗШ № 25 | 10 |
25 | Міщук Діана Сергіївна | МДЕС | 10 |
26 | Цюпер Ольга Віталіївна | МДЕС | 9 |
27 | Шайбан Вікторія Володимирівна | МЦДЮТ | 9 |
28 | Яручик Данило Романович | МЦДЮТ | 9 |
29 | Мандроцин Наталія Богданівна | ДМШ № 1ім.М.Лисенка | 6 |
30 | Андрусяк Ярослав Ярославович | ДМШ № 2 ім. В.Барвінського | 3 |
31 | Іванюк Катерина Михайлівна | ДМШ № 3 | 6 |
32 | Обухов Дмитро Олександрович | МЦНТТУМ | 8 |
33 | Шийка Марко Андрійович | Івано-Франківська Мала академія наук учнівської молоді | 11 |
34 | Клим Остап Романович | Івано-Франківський коледж фізичного виховання | 4 курс |
35 | Дімбровська Ірина Андріївна | СДЮСШОР № 1 | 7 |
36 | Глеб Ірина Миколаївна | СДЮСШОР № 1 | 8 |
37 | Данилейко Анастасія Богданівна | ДЮСШ № 2 | 7 |
38 | Іваницька Людмила Вікторівна | ДЮСШ № 3 | 5 |
39 | Приймак Ростислав Ярославович | Івано-Франківський фізико-технічний ліцей | ІІІ курс |
40 | Кіцул Вероніка Петрівна | Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат | 9 |
Поділитись статтею