Прикордонники викрили масштабну схему незаконного обігу контрафактної продукції відомих брендів
22 Грудня, 20:48
Поділитись статтею
Оперативні співробітники Волинського прикордонного загону спільно з детективами Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області, за підтримки відділу кримінального аналізу, викрили масштабну схему незаконного ввезення, виготовлення та збуту контрафактної продукції відомих світових брендів.
За даними слідства, житель Львівщини разом зі спільниками організував протиправний бізнес, що охоплював як імпорт, так і виготовлення підробленої продукції. У місті Буськ діяли два підпільні швейні цехи, де нелегально шили одяг під виглядом брендів класу люкс із використанням торгівельних знаків відомих компаній. До роботи залучали місцевих мешканців.
Збут контрафактної продукції здійснювали через торгові точки у Львові та Буську, а також за допомогою месенджерів і соціальних мереж. Окрім одягу, фігуранти продавали підроблені аксесуари, навушники та годинники під маркою Apple.
У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 229 Кримінального кодексу України, правоохоронці провели 13 санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів, у підпільних цехах, торгових точках та транспортних засобах. Під час слідчих дій вилучено значну кількість контрафактної продукції торгових марок Apple, Stone Island, Moncler, а також етикетки, бирки, тканину, швейне обладнання, фурнітуру і готівкові кошти на суму понад один мільйон гривень.
Попередня вартість вилученого майна та товару становить близько 14 мільйонів гривень. Тривають слідчі дії з метою встановлення всіх причетних до незаконної діяльності осіб.
Поділитись статтею












