Пари з Прикарпаття можуть безкоштовно лікувати безпліддя сучасними технологіями
16 Червня, 11:08
Поділитись статтею
“Прикарпатський центр репродукції людини” – один з трьох медзакладів в Україні, де за державний кошт лікують жіноче та чоловіче безпліддя.
Саме цей центр для лікування обирають більшість жінок з заходу України. В першу чергу, тут допомагають парам, які не можуть завагітніти, розповів МІСТУ директор центру, кандидат медичних наук та заслужений лікар України Ігор Головчак.
“Наша допомога починається з первинного амбулаторного прийому, а за потреби може закінчитися високотехнологічним оперативним втручанням і проведенням усіх можливих видів допоміжних репродуктивних технологій”, – каже лікар.
Самому закладу більше як 28 років, наразі тут працює команда науковців і кваліфікованих лікарів, метою яких є допомога пацієнтам з порушеннями репродуктивної функції. У 2018 році за державний кошт збудували новий лікувальний корпус, оснащений найсучаснішим обладнанням.
“Прикарпатський центр репродукції людини” щороку відвідують близько 25 тисяч пацієнтів, понад 2000 пар з безпліддям звертаються до медиків вперше.
У центрі пацієнти мають можливість:
- продіагностувати та лікувати безпліддя,
- пройти диспансерне обстеження,
- зробити УЗД,
- отримати генетичне консультування,
- лікувати патології шийки матки,
- отримати генетичне консультування при плануванні вагітності,
- стати на облік для вагітних.
“Прикарпатський центр репродукції людини” практикує всі види лапароскопічних і гістероскопічних оперативних втручань та допоміжні репродуктивні технології:
- Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка і донора,
- Екстракорпоральне запліднення (IVF),
- Інтрацитоплазматична ін’єкція одного сперматозоїда (ICSI),
- Пункція яєчка та придатків (MESA, TESA),
- Допоміжний лазерний хетчинг,
- Кріоконсервація репродуктивних клітин і тканин,
- Донація яйцеклітин,
- Передімплантаційна діагностика ембріонів.
Починаючи з 2005 року у центрі діє державна програма. Таким чином, першу спробу штучного запліднення вам гарантує держава. Станом на початок 2023 року цією програмою скористалися 3 488 жінок, в результаті чого народились 976 дітей.
“До нас приходять, нам довіряють, і отримують бажаний результат”, – резюмує Ігор Головчак.
Поділитись статтею