Як успішно відкрити магазин інтимних товарів: детальний посібник
30 Липня, 09:53
Поділитись статтею
Розвиток бізнесу в сфері продажу інтимних товарів в Україні – вигідний та перспективний напрям. При розумному підході можна за доволі невеликі вкладення налаштувати високодохідну справу. Але на цьому етапі важливим є правильний підхід. Як відкрити секс-шоп, що врахувати при організації бізнесу та яке «підводне каміння» може трапитися на шляху до реалізації успішної стратегії – розповідаємо.
Особливості бізнесу інтимних товарів
Що таке секс-шоп розповідати не варто. Інтимні товари популярні, затребувані і купують їх досить активно. Але за певних умов. Наприклад, у маленьких містечках відкрити інтим-магазин можна, але навряд чи це рентабельно, навпаки досить великий ризик краху. Проте можна запустити онлайн-бізнес в сфері продажу інтимних товарів, який би працював по всіх регіонах.
Ще враховувати треба аудиторію. Основні покупці в сексшопах молоді люди та сімейні пари, які ведуть активне статеве життя. Враховуючи це, стає ясно, що відкрити сексшоп у вигляді фізичної точки, де можна купити товар чи отримати замовлення в точці видачі буде більш вигідно в містах з багатотисячним населенням, де є великий сегмент потенційних покупців.
Ще варто врахувати, які саме товари користуються попитом. Це допоможе сформувати асортимент. За посиланням https://talla.ua/ua/ sex shop TALLA є яскравим прикладом вдалого бізнесу в сфері товарів 18+ в Україні. Якісний сайт, широкий асортимент та високий рівень сервісу можуть стати орієнтиром для початківців.
Після аналізу ринку варто ще зважити всі «за» та «проти» відкриття секс-шопу.
Плюси та мінуси інтернет-магазину інтимних товарів
Відкрити сексшоп не складніше, ніж будь-який інший торгівельний онлайн-майданчик. Але є певні плюси та мінуси.
Позитивні аспекти:
- Економія на аренді приміщення для організації торгового залу, утримання персоналу.
- Лояльність покупців, яка забезпечується за рахунок анонімності звернення.
- Високі показники маржинальності.
- Легкий та більш доступний старт.
- Широка географія продажів.
Плюс до того попит на інтимні товари серед українців активно росте.
Проте, є і негативні моменти:
- висока конкуренція;
- ризик потрапити на неякісні товари та втратити довіру покупців;
- необхідність витрат на рекламу та розвиток інших шляхів залучення трафіку.
Щоб розуміти, наскільки непросто може бути, приведемо простий приклад: до 90% онлайн секс-шопів припиняють існування вже в перший рік. Аби не потрапити в їх число, треба спершу розібратися як відкрити онлайн-магазин і що для цього потрібно.
Покроковий план відкриття секс-шопу
Перш за все потрібна реєстрація бізнеса. Створити можна ТОВ чи ФОП. Зробити це можна за місцем проживання. До речі, дозвіл на торгівлю інтимними товарами не потрібен.
Другий етап – оренда приміщення під магазин чи під склад (якщо немає). Для організації фізичного магазину треба вибирати райони міста з активним трафіком. При виборі складу – шукайте його в містах поставщиків та поблизу відділень транспортних компаній для швидкої логістики.
Третій етап – пошук персоналу. Перш за все потрібні тактовні та освічені продавці. Для фізичного магазину ще потрібен охоронець та прибиральниця.
Важливим є і пошук постачальників. Звісно, можна закупити товар на китайських платформах, але його якість дуже низька і немає гарантії безпеки.
Етапи відкриття секс-шопу: що потрібно знати
Починати треба з легалізації бізнесу. Тож, розбираючись, як відкрити сексшоп, треба виконати такі етапи:
- Отримати свідоцтво на ведення підприємницької діяльності.
- Стати на облік в податковій службі.
- Відкрити банківський рахунок.
Подальші етапи будуть залежати від формату роботи. Якщо це фізичний магазин, то треба шукати приміщення та персонал. Якщо сайт, то треба знайти досвідченого розробника та команду з просування, яка забезпечить вихід магазину в топ-видачі результатів Google.
Ще треба забезпечити сертифікати відповідності товарів санітарним вимогам.
Інвестиції та прибуток: скільки потрібно вкласти і скільки можна заробити?
Інтим-магазини в Україні з кожним роком стають все популярнішими, що відкриває перспективи для отримання прибутку. Але для цього спершу треба інвестувати його розвиток:
- створення та просування сайту чи організації фізичного магазину;
- закупівлю товарів;
- налаштування реклами тощо.
В середньому потрібно до 500 тис. грн для запуску. А рентабельність секс-шопу може становити до 30% за умови правильної стратегії розвитку.
Отже, інтим-магазин: бізнес, який може приносити високий дохід. Але дуже важливо його організувати. Перед стартом треба вивчити всі аспекти підприємницької діяльності, ризики, можливості розвитку та формати роботи. Такий детальний підхід допоможе уникнути ризиків та створити прибуткову справу.
Поділитись статтею