Юлія Тимошенко назвала обшуки НАБУ та САП спробою дискредитації
14 Січня, 11:50
Поділитись статтею
Очільниця партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу у Верховній Раді заявила, що вважає звинувачення з боку НАБУ та САП проти неї безпідставними.
За словами Тимошенко, обшуки в офісі політичної сили відбулися близько 21:00. Вона стверджує, що слідчі дії проводили близько 30 озброєних осіб без рішення суду, які, за її словами, пред’явили лише витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.
Політикиня також заявила, що під час обшуків працівників офісу нібито заблокували, у них вилучили мобільні телефони та не надавали жодних пояснень щодо підстав проведення слідчих дій.
Крім того, Тимошенко повідомила про обшук у народного депутата Сергія Власенка, який, за її словами, перебуває у Парламентській асамблеї Ради Європи. Вона стверджує, що в його кабінеті вилучили носії інформації, не надавши жодних процесуальних документів.
Лідерка «Батьківщини» заявила, що вбачає у діях антикорупційних органів спробу дискредитації та назвала слідчі дії агресивними щодо неї та її соратників.
Поділитись статтею









