Скандал у соцмережах: зі сторінки покійного Степана Гіги “послали” вдову загиблого захисника
12 Січня, 16:13
Поділитись статтею
В Україні набув розголосу інцидент у соціальних мережах, пов’язаний з петицією про присвоєння звання Героя України покійному народному артисту Степану Гізі. Після критики цього звернення зі сторінки артиста в Instagram з’явився образливий коментар на адресу вдови загиблого українського захисника.
Як повідомляє Місто з посиланням на Яну Копачинську, жінка висловила свою позицію щодо петиції, наголосивши на відмінності між державними нагородами. У відповідь від імені офіційної сторінки Степана Гіги було опубліковано коментар з нецензурною лексикою. Згодом його видалили.
- Світлини зі сторінки Янаи Копачинської
- Світлини зі сторінки Янаи Копачинської
Сама жінка прокоментувала ситуацію на власній сторінці у Facebook, зазначивши, що після пояснення своєї позиції отримала грубу відповідь, яка, за її словами, викликала у неї радше сором за авторів коментаря, ніж образу.
Зазначимо, що нещодавно на сайті електронних петицій до Президента України з’явилося звернення з проханням посмертно присвоїти Степану Гізі звання Героя України за внесок у популяризацію української культури та національної ідентичності. Ситуація викликала активне обговорення у соцмережах та суспільстві.
Поділитись статтею











