Мед Атлант

На прикладі Франківська. У столиці відкриють громадський ресторан Urban Space

У Києві відкриється перший заклад за соціальною франшизою громадського ресторану Urban Space 100.

15 березня розпочнеться промо-кампанія Urban Space 500, співвласниками якого стануть 500 соціальних інвесторів, які безповоротно вкладуть у проект по 1000 доларів США. Про це повідомляється на сайті платформи Тепле місто, передає МІСТО.

Фото з мережі

“Urban Space 500 відкриється в Києві вже у 2017 році. Заклад функціонуватиме на засадах соціального підприємництва. Як і в Urban Space 100, 80% його прибутку буде спрямовано на фінансування соціальних проектів для розвитку міста – Києва”, – йдеться у повідомленні організаторів.

Urban Space 500 – це другий заклад такої моделі в Україні. Він стане першим простором, відкритим за прототипом та соціальною франшизою від успішного Urban Space 100 в Івано-Франківську.

Стале функціонування Urban Space 500 гарантуватиме управлінська модель, яка поєднуватиме соціальну складову проекту від ГО “Інша Освіта” у співпраці з платформою “Тепле Місто” та ресторанний менеджмент від компанії “Druzi”.

Urban Space 100 було відкрито 27 грудня 2014 року. За два роки існування ресторану було підтримано 38 проектів на суму 497 тисяч гривень та відбулося майже 500 подій. Urban Space 100 отримав понад 200 запитів з інших міст на реплікування його моделі.

Також нещодавно в Києві відкрили ресторан “Фабрика” відомої мережі Івано-Франківська “23 ресторани”, які були співзасновниками Urban Space 100.

До слова, івано-франківський громадський ресторан “Urban Space 100” став фіналістом у номінації “Краще міське кафе 2016 року” за версією Національної ресторанної премії СІЛЬ. У номінації “Краща кав’ярня” вже вдруге фіналістом став ще один міський заклад “Говорить Івано-Франківськ”. У номінації “Кращий ресторан національної кухні” “засвітився” франківський заклад “Fabricca”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...