Мед Атлант

Прикарпатські туроператори презентували область на міжнародній виставці в Києві

З 29 по 31 березня у Міжнародному виставковому центрі триває 23-я Міжнародна туристична виставка UITT «УКРАЇНА – Подорожі та Туризм».

На виставці туристичний портал Івано-Франківщини презентує управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації, повідомляє МІСТО з посиланням на прес-служби ОДА Івано-Франківської області.

UITT завжди була виставкою більше орієнтованою на виїзний туризм. Тому основну частину експозиції займають лідери виїзного туроператорського ринку і їх партнери. Традиційно захід підтверджує свій міжнародний статус. Серед анонсованих країн і напрямків такі, як Болгарія, Грузія, Єгипет, Індія, Індонезія, Італія, Кіпр, Литва, Мальта, Палестина, Польща, Туніс, Туреччина, Україна, Чорногорія та інші. Вперше серед країн-учасниць стенди Албанії, Білорусі, Литви. На виставку повернулися компанії з Греції, Ізраїлю, Словаччини.

Водночас цьогорічна виставка продемонструвала, що на внутрішній туризм в Україні є зростаючий попит. У минулому році на весняній UITT було представлено 11 українських регіонів і міст. Через півроку на осінній виставці UITM їх було вже 18. У нинішній експозиції туристична Україна представлена 30-ма містами і областями.

Івано-Франківщина – традиційно популярна дестинація внутрішнього туризму. Туристичний продукт області спільно на об’єднаному стенді продемонстрували туроператори «Надія», «Кей», «Еней», «Апельсин», «Галицькі подорожі», Національний заповідник «Давній Галич», «Центр спадщини Вигодської вузькоколійки» та інші. Поруч туристичні можливості презентувала Яремчанщина, туристична фірма «100 стежин».

Відвідувачів виставки чекає широкий вибір пропозицій від регіональних і міських туристичних представництв, зокрема м. Києва, Львівської, Закарпатської, Одеської, Чернівецької, Херсонської, Запорізької, Миколаївської, Чернігівської, Тернопільської, Рівненської, Харківської та інших областей.

Читайте також:  У Франківську відбулась відкрита зустріч з тренером телепроекту “Від пацанки до панянки”

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...