Мед Атлант

У центрі Києва розмістили велетенську писанку з Калуша. ФОТО

В центрі Києва триває черговий “Всеукраїнський фестиваль писанок”, де представлені роботи художників з різних регіонів України. Одна з писанок “родом” із Калуша.

Її розписувала художниця Вікторія Гетьманська, інформують “Вікна.

Виставка велетенських великодніх яєць відбувається на Софійській і Михайлівській площах і триватиме до 22 квітня. Cеред представлених робіт є дитячі, авторські та традиційні писанки.

Художниця із Калуша Вікторія Гетьманська розписувала традиційну писанку, хоча не приховує, що мріяла — про авторську:

“Коли я реєструвалася на участь у цьому фестивалі, то хотіла створювати авторську писанку. Втім, чи то я пізно подала заявку, чи інша якась причина була, але мені запропонували створити традиційну писанку. Тож, я взялася до роботи. Часу було достатньо — майже два місяці”.

За словами художниці, заготовка для писанки приїхала у Калуші. Сам розпис тривав кілька днів, після чого готову роботу знову відправили у Київ.

Вікторія Гетьманська каже, що такого розміру писанку розписувала вперше. Результат — сподобався:

Робота мені сподобалася. Адже, як в авторському, так і традиційному стилі можна використовувати дуже багато орнаментів, писанкових елементів…”

Загалом участь у фестивалі цьогоріч приймають понад 500 митців. Сотню найкращих писанок організатори планують залишити у середмісті до Євробачення. Решта ж помандрує Україною.

Читайте також: Краса Плащаниць у церквах Івано-Франківська в 2017 році. ФОТОРЕПОРТАЖ

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...