Мед Атлант

Франківський підприємець за чотири дні пішки дійшов до Львова. ФОТО

Франківський підприємець Анатолій Мельник вирушив у пішу прогулянку з Івано-Франківська до Львова. Таким чином франківець вирішив випробувати свої сили й вдруге спробувати підкорити пішки більше ста з гаком кілометрів.

З МІСТОМ франківець поділився враженнями від мандрівки.

Це моя друга спроба, перша була навесні. Тоді я вклався у три дні, але був вкрай виснажений. Тому вирішив для себе: потрібен реванш. Дуже люблю ходити пішки й навіть по місту, вирішуючи робочі питання, долаю вдень 15-20 км. Цього разу прогулянку до Львова вирішив розтягнути на чотири дні й перепочивати дорогою. Ночував у Галичі, Рогатині, Ланах, що під Бібркою. Зупинявся в готелях, що розташовані біля траси, – розповідає Анатолій.

Франківець каже, що обрав дорогу через Рогатин, Черче та Бібрку.

В благах цивілізації собі не відмовляв, головне, щоб усе було при дорозі, тому заходжу в сільські магазинчики попити кави і перепочити, а як трапляється заправка, то теж супер – там більший вибір і можна розрахуватись банківською карткою.

Перепочивши після тривалої пішої прогулянки, я спокійно вирішував свої справи у Львові, не відчуваючи втоми. З собою взяв змінний одяг і взуття. На випадок дощу мав у наплічнику ще парасолю й куртку. З їжі нічого не беру, лише пиття: негазована вода. За день такої прогулянки випиваю близько трьох літрів.

Мандрівник пояснює, що любить такі прогулянки наодинці, адже з супутником виникають додаткові клопоти й переживання.

Дорога – це зона підвищеної небезпеки, треба бути уважним і зосередженим, правильно себе позначити (відблискувачі й ліхтарик у темну пору) тощо. Тому відповідальність за чужу безпеку на себе не хочу брати – пояснює мандрівник.

Підприємець каже, що не планує перетворювати прогулянки у спортивне хобі.

Це завжди спонтанне рішення, своєрідна мотивація для самого себе. Вирішив, зібрав за годину рюкзак і вперед, – пояснює підприємець.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...