Мед Атлант

У новорічну ніч поліція Франківщини посилить роботу

У період новорічно-різдвяних свят на Івано-Франківщині заплановані масові заходи. У цей час правоохоронці Прикарпаття працюватимуть у посиленому режимі.

Загалом на охорону публічного порядку в новорічну ніч залучено понад 240 поліцейських. Крім того, до патрулювань залучать працівників Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Управління ДМС в Івано-Франківській області та представників громадських формувань. Масові заходи заплановані майже у всіх районних центрах області, очікується участь у них близько 11 тисяч громадян, інформують у пресслужбі поліції.

Нагляд за дорожнім рухом на автошляхах області здійснюватимуть 30 груп реагування патрульної поліції. Також буде залучено дві вибухотехнічні групи в складі кінолога.

У приміщенні обласної поліції в цілодобовому режимі працює Ситуаційний центр для моніторингу оперативної обстановки на території області, якісного та оперативного реагування в разі виникнення позаштатних ситуацій.

Прикарпатська поліція бажає усім жителям та гостям краю, аби новорічні свята були по-справжньому світлими та радісними, і нагадують про існуючі заборони щодо вживання спиртного у громадських місцях, а також закликають обмежити використання піротехнічних засобів.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...