Мед Атлант

На Калущині зафіксували 10-ту смерть пацієнта з COVID-19: але причиною смерті стало важке супутнє захворювання

На Калущині станом на 1 липня зафіксували десяту смерть пацієнта з коронавірусом.

Станом на ранок 1 липня в Калуші та Калуському районі від коронавірусу вже померли десятеро людей — днем раніше смертей було дев’ять.

За останню добу статистику смертей поповнив калушанин, 1964 року народження. Щоправда, причиною смерті в даному випадку стала не коронавірусна інфекція, а важке супутнє захворювання.

Як повідомила «Вікнам» заступник міського голови Наталія Табачук, чоловік був ургентним хворим, якого 17 червня госпіталізували до хірургічного відділення Калуської ЦРЛ. Згодом він помер. Лікарня отримала позитивний ПЛР-тест на COVID-19 вже після смерті пацієнта.

Востаннє про смерть пацієнта з діагнозом COVID-19 на Калущині повідомляли 3 червня.

Упродовж квітня від коронавірусної інфекції померли семеро мешканців Калущини, а в травні було зафіксовано один летальний випадок. У початку червня повідомили, що в Калуській ЦРЛ померла жителька села Боднарів, 1955 року народження. Вона була госпіталізована до медичного закладу 17 травня, а вже 20 травня лікарня отримала позитивний результат ПЛР-тесту пацієнтки. З 21 травня хвора була підключена до апарату штучної вентиляції легень.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...