МФК “Прикарпаття” програв “Агробізнесу”

Цього року стадіон імені Б.Маркевича у Винниках став “фартовим” для “Агробізнесу”.

Влітку на цьому полі команда з Волочиська виграла у “Руху” і “Волині”, забивши у ворота суперників по три м’ячі. Цього разу підопічні Олександра Чижевського також відзначились тричі, здобувши суху перемогу над “Прикарпаттям” – 3:0.
На 38-й хвилині номінальним господарям допоміг рикошет від Кузьмина, в якого влучив м’яч після удару Івана Когута. Майже одразу по перерві Руслан Черненко прямим пострілом зі штрафного подвоїв перевагу “аграріїв”. Він же оформив “дубль” наприкінці поєдинку, коли м’яч влучив в руку Пастуху, який отримав друге попередження. А Черненко чітко реалізував 11-метровий, всановивши остаточний підсумок – 3:0 на користь “Агробізнесу”.
Агробізнес: Мозіль, Юхимович, Дідик, М.Когут (Писко, 86), Курило, Слотюк, Семенюк (Груша, 75), Думанюк, І.Когут (Іванченко, 90), Черненко, Петров (Семенець, 67).
Прикарпаття: Сердюк (Барасюк, 86), Кузьмин, Пархуць, Пастух, Конкольняк, Кохман, Вацеба (Геник, 62), Сад (Сондей, 58), Воробчак (Волошинович, 58), Цюцюра, Барчук.
Попередження: Юхимович (78) – Пархуць (34), Цюцюра (40), Барчук (43), Кохман (53), Пастух (80).
Вилучення: Пастух (87, друге попередження).