У Франківську неповнолітні нюхали клей і вчиняли хуліганські дії
20 Квітня, 12:14
Поділитись статтею
Вчора, 19 квітня, під час патрулювання Привокзальної Площі інспектори помітили групу осіб, які нюхали клей, неадекватно себе поводили і вчиняли хуліганські дії.
Під час спілкування з даними особами було встановлено, що всі крім одного чоловіка є неповнолітні. Даних осіб було затримано, і повідомлено на лінію 102.
Поділитись статтею