Втрати окупанта станом на 86 день війни

28700
Особовий склад
204
Літаків
168
Гелікоптерів
1263
Танків
3090
ББМ
596
Артилерія
93
Засоби ППО
200
РСЗВ
2162
Автомобільна техніка та цистерни з ПММ
460
БПЛА
13
Кораблі та катери

Франківські волонтери плетуть армійське спецспорядження

В Івано-Франківську плетуть спеціальні маскувальні костюми, які допомагають нашим військовим зливатися з природою. Відтак абсолютно непомітні вони відправляють московитів слідом за російським кораблем. Тож бійців, котрі хочуть отримати такі “кікімори”, дуже багато, кажуть волонтерки.

Ідея шити “кікімори” з”явилася ще в перші дні повномасштабного російського вторгнення. Але, каже волонтерка Людмила, не мали ані досвіду, ані навіть наочного прикладу, як створювати захисний одяг. Тож, отримавши від небайдужих людей кілька теплих військових курток, взялися, як уміли, нашивати на них мішковину, йдеться у сюжеті Вежі.

Нині майстрині тут уже набули досвіду. І в кожному кутку волонтерського центру кипить робота. Олеся і Аліна, студентки ПНУ, розбирають тканину на нитки. Жартують, у господарстві вже не залишилося жодного вцілілого мішка – все принесли сюди.

Студентки зізнаються, намагаються, як і всі жінки – майстрині, плести “кікімори” поміж домашніми справами, навчанням і роботою. Бо розуміють, що там, на передовій, неабияк очікують на результати їхньої праці в тилу.

Ось таку ідеальну “кікімору” дівчата створюють за 3 дні. І зізнаються, на початку в них тут не було де яблуку впасти. Приходили по 30-40 людей. Нині більшість із них знайшли роботу чи зайнялися іншим волонтерством.

Тож організаторки запрошують всіх, хто має кілька вільних годин – долучайтеся! Допоможіть у такий спосіб нищити ворога і врятувати наших бійців.

Loading...