Мед Атлант

Франківський драмтеатр відкриє новий театральний сезон проєктом «Бій за Україну»

14 серпня Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка розпочинає 84-й театральний сезон із благодійного показу мистецького проєкту «Бій за Україну» у місті Тернопіль.

А 16 серпня о 18:00 відкриє сезон на сцені в Івано-Франківську.

Про це івано-франківські театрали повідомили на своїй сторінці у мережі «Facebook».

Мистецький проєкт «Бій за Україну» — це один із проявів боротьби українців на культурному фронті. Національний Президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю і зібрати кошти на підтримку ЗСУ та подякувати країнам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Поки наші захисники і захисниці боронять нас на передовій, ми боронимо нас у тилу, готуючи та реалізовуючи культурні продукти і підтримуючи бойовий дух, — наголошують у драмтеатрі.

Квитки можна придбати онлайн: http://www.dramteatr.if.ua/show/bij-za-ukrayinu/ та у касі театру.

Довідково:

Учасники проєкту – Національний президентський оркестр (художній керівник народний артист України Анатолій Молотай, диригент підполковник Максим Гусак), солісти Вікторія Осадчук, Сергій Гурець, актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, актриса театру і кіно Ірма Вітовська, переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор «Felicio» (художній керівник — Наталія Байдак) і вокальний дует народних артисток України сестри Тельнюк.

Постановка народного артиста України, лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Ростислава Держипільського.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...