Мед Атлант

Телеканали Прикарпаття відтепер тільки в цифрі

2022 рік завершується повним і остаточним переходом на багатоканальне мовлення усіх місцевих телекомпаній Івано-Франківської області. Упродовж грудня на 30 ТВК в обласному центрі розпочали мовлення ТОВ «ТРК 3-Студія» і два місцеві кабельні телеканали: Івано-Франківське міське комунальне підприємство телерадіокомпанія «Вежа» і ТОВ «Івано-Франківська телерадіокомпанія «Канал-402».

Локальний мультиплекс в обласному центрі був прорахований у другій половині 2021 року. В грудні 2021 року Національна рада оголосила конкурс на три програми на 30 ТВК, але після початку повномасштабної російсько-української війни конкурс був скасований.

ТОВ «ТРК 3-Студія» як телекомпанія, що здійснювала мовлення протягом 27-ми років на 30 ТВК в аналоговій формі, переоформила свою ліцензію відповідно до Плану розвитку національного телерадіоінформаційного простору. Вона внесла зміни до ліцензії в частині технології мовлення й отримала можливість працювати в цифрі на одній із прорахованих програм.

15 грудня Національна рада ухвалила рішення про видачу дозволів на тимчасове мовлення на період дії воєнного стану (терміном на 1 рік) двом місцевим кабельним каналам – «Вежа» і «Канал-402». Вже 22 і 27 грудня відповідно ці компанії розпочали багатоканальне телемовлення на 30 ТВК в обласному центрі.

Окрім власних передач, місцеві мовники транслюють в ефірі загальнонаціональний марафон «Єдині новини».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...