На Прикарпатті досі підтоплені три будинки та 113 дворів
11 Липня, 10:14
Поділитись статтею
Станом на ранок 11 липня в Івано-Франківській області підтопленими залишаються три житлові будинки у Коломийському районі, 113 дворогосподарств та 53 підвальні приміщення.
Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.
Протягом доби рятувальники відкачали 13409 м. куб. води
У селі Підпечери Івано-Франківського району підтоплено ділянки місцевих доріг, для допомоги населенню по перенаправлені через підтоплені ділянки було залучено рятувальників з човном.
Станом на ранок спостерігається спад рівня води у річці Ворона. Роботи з відкачування води тривають.
Поділитись статтею