Голова ОВА приїхала з інспекцією до постраждалої від негоди Нижньовербізької громади
14 Липня, 11:32
Поділитись статтею
Як повідомляло МІСТО від негоди сильно постраждала Нижньовербізька сільська громада – підтопило будинки, домогосподарства. Також стихія зруйнувала мости та дороги.
Голова громади Ярослав М’якущак вчора на нараді в голови ОВА повідомив, що серед мешканців села назріває соціальний бунт, адже є домогосподарства, які повністю не придатні для проживання.
Голова ОВА Світлана Онищук відреагувала на звернення і приїхала на перевірку з соціальними службами. За результатами перевірки буде визначено ступінь збитків та як розв’язати проблему з періодичними підтопленнями.
Деталі згодом.
Поділитись статтею