Мед Атлант

На Франківщині відбулися два шахові турніри пам’яті воїнів Олександра Гошилика та Михайла Чорнописького

Про це повідомили на офіційній сторінці шахового клубу Долини та Городенківської міської ради, інформує Суспільне.

26 листопада в Долині започаткували шаховий турнір пам’яті загиблого у російсько-українській війні бійця ЗСУ Олександра Гошилика, йдеться у дописі.

У змаганнях взяли участь 56 учасників зі Львова, Моршина, Івано-Франківська, Снятина, Богородчан, Калуша, Болехова та Долинської громади. На турнірі був присутній батько воїна — Віктор Гошилик, який навчив Олександра гри у шахи. Згодом він неодноразово ставав призером шахових турнірів. Чоловік також розповів про громадянську позицію Олександра, участь у Революції гідності, бойових діях у 2014-2015 роках та під час великої війни у 2022.

Турнір тривав дев’ять раундів і завершився перемогою калушанина Валентина Прокоф’єва — дев’ять очок з дев’яти можливих. Друге місце виборов Василь Карабанович з Богородчанської громади — сім очок. Трете місце посів Юрій Кузик зі Снятина з результатом сім очок.

У додаткових номінаціях на турнірі нагородили кращих серед другого, третього та четвертого розрядів, а також — серед дівчат та ветеранів. З-поміж долинян найкраще виступив Віктор Гошилик, який переміг серед другого розряду з результатом 6,5 очок.

Докладніше з підсумками турніру можна ознайомитися на сторінці шахового клубу.

Шаховий турнір пам’яті солдата ЗСУ Михайла Чорнописького у Городенці

Цього ж дня у шаховому клубі імені Соломона Флора відбувся турнір із шахів пам’яті солдата ЗСУ Михайла Чорнописького.

У турнірі взяли участь команди дорослих шахістів і дітей. Останні грали за коловою системою в п’ять турів.

“В основному змаганні одразу чотири учасники набрали однакову кількість очок і посіли третє місце, тому був проведений тай-брейк у три тури”, — йдеться у дописі.

У підсумку за першим розрядом переміг коломиянин Юрій Стефурак — п’ять очок. Друге місце посів Богдан Мельничук з Бучача — чотири очки. Третє — Андрій Новосельський з Городенки з результатом 2,5 очки.

Дорослі грали за швейцарською системою у сім турів. Нагороди за перше і третє місце поїхали до Коломиї — першим став Тарас Стефурак, третім — Микола Стефурак. Друге місце здобув Василь Ощипко.

Після закінчення турніру представники шахової федерації Городенківської громади й родичі воїна поклали квіти на могилі Михайла Чорнописького у Серафинцях.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...