Про це повідомили на офіційній сторінці шахового клубу Долини та Городенківської міської ради, інформує Суспільне.
26 листопада в Долині започаткували шаховий турнір пам’яті загиблого у російсько-українській війні бійця ЗСУ Олександра Гошилика, йдеться у дописі.
У змаганнях взяли участь 56 учасників зі Львова, Моршина, Івано-Франківська, Снятина, Богородчан, Калуша, Болехова та Долинської громади. На турнірі був присутній батько воїна — Віктор Гошилик, який навчив Олександра гри у шахи. Згодом він неодноразово ставав призером шахових турнірів. Чоловік також розповів про громадянську позицію Олександра, участь у Революції гідності, бойових діях у 2014-2015 роках та під час великої війни у 2022.
Турнір тривав дев’ять раундів і завершився перемогою калушанина Валентина Прокоф’єва — дев’ять очок з дев’яти можливих. Друге місце виборов Василь Карабанович з Богородчанської громади — сім очок. Трете місце посів Юрій Кузик зі Снятина з результатом сім очок.
У додаткових номінаціях на турнірі нагородили кращих серед другого, третього та четвертого розрядів, а також — серед дівчат та ветеранів. З-поміж долинян найкраще виступив Віктор Гошилик, який переміг серед другого розряду з результатом 6,5 очок.
Докладніше з підсумками турніру можна ознайомитися на сторінці шахового клубу.
Шаховий турнір пам’яті солдата ЗСУ Михайла Чорнописького у Городенці
Цього ж дня у шаховому клубі імені Соломона Флора відбувся турнір із шахів пам’яті солдата ЗСУ Михайла Чорнописького.
У турнірі взяли участь команди дорослих шахістів і дітей. Останні грали за коловою системою в п’ять турів.
“В основному змаганні одразу чотири учасники набрали однакову кількість очок і посіли третє місце, тому був проведений тай-брейк у три тури”, — йдеться у дописі.
У підсумку за першим розрядом переміг коломиянин Юрій Стефурак — п’ять очок. Друге місце посів Богдан Мельничук з Бучача — чотири очки. Третє — Андрій Новосельський з Городенки з результатом 2,5 очки.
Дорослі грали за швейцарською системою у сім турів. Нагороди за перше і третє місце поїхали до Коломиї — першим став Тарас Стефурак, третім — Микола Стефурак. Друге місце здобув Василь Ощипко.
Після закінчення турніру представники шахової федерації Городенківської громади й родичі воїна поклали квіти на могилі Михайла Чорнописького у Серафинцях.