“Пішов воювати, щоби ворог не прийшов на мою землю”, – історія прикордонника Івана з Коломийщини
27 Листопада, 15:23
Поділитись статтею
“Пішов воювати, щоби ворог не прийшов на мою землю”, – історія прикордонника Івана з Коломийщини.
Боєць з позивним “Воділа” до війни займався різьбярством та столярним промислом, – повідомляє Світлана Онищук.
Усе змінила повномасштабна війна. Іван, не вагаючись, зібрав речі та пішов у військкомат добровольцем. Відтоді прикордонник уже двічі виїжджав на Донеччину, де разом з побратимами успішно давав відсіч окупантам – спершу з кулемета, згодом – у складі штурмових груп.
У бою під Андріївкою, під час штурму позицій ворога, Іван і його побратими потрапили під потужний артилерійський обстріл. “Воділа” отримав кулю в лопатку, осколком пробило ногу. Попри це воїн ще надав медичну допомогу побратимам та продовжував відстрілюватись аж до евакуації.
Після цього на прикарпатця чекали тривалі лікування та реабілітація. Нині він в строю – в лавах прикордонної служби.
Поділитись статтею