Майже дві тисячі прикарпатців отримали соціально-психологічну підтримку від благодійників
04 Грудня, 11:49
Поділитись статтею
Близько 2000 дорослих та дітей отримали соціально-психологічну підтримку завдяки благодійникам на Івано-Франківщині.
Це проміжні результати проєкту «Родина і громада: адаптація – інтеграція – розвиток». Проєкт реалізується у 15-ти громадах трьох областей: Хмельницької, Івано-Франківської та Харківської.
Його експерти допомагають родинам, які постраждали від війни. І не просто дають гроші чи «гуманітарку», а навчають громади тому, як правильно працювати із дітьми, підлітками, сімейними формами виховання та сім’ями, які опинилися у складній ситуації.
Новий дім» – це фінансова підтримка на ремонти, закупівлю меблів та побутової техніки, обладнання для переміщених ДБСТ, багатодітних прийомних та опікунських сімей. «Тимчасовий дім» – на оренду житла та переміщення прийомних, патронатних та опікунських сімей. Ці дві програми реалізовуються в Івано-Франківській та Хмельницькій областях.
Загалом на Івано-Франківщині від старту проєкту:
- близько 2000 дорослих та дітей отримали соціальні, психологічні, реабілітаційні та юридичні послуги;
- в регіоні створили 2 дитячих простори для проведення групової та індивідуальної роботи;
- провели 25 заходів задля інтеграції дітей та батьків у громадах;
- 20 сімей отримали благодійну фінансову підтримку.
Поділитись статтею