Мед Атлант

Калуська громада попрощалася з Героєм Михайлом Турчаком. ФОТО

Калуська громада попрощалася з Героєм Михайлом Турчаком.

Михайло народився в Калуші 20 вересня 1978 року. Навчався в школі №7, пізніше – у вищому професійному училищі, де здобув спеціальність будівельника. Друзі згадують Михайла як Людину, яка завжди готова прийти на допомогу. Веселий, товариський, душа компанії. Активно займався спортом, ходив в гори.
Коли прийшов час, два роки гідно та з честю ніс службу в ЗСУ. Усе своє життя жив по совісті, працював будівельником як в Україні, так і за кордоном.
Одружився і разом з дружиною в злагоді та любові народили та виховували двох синів. Мав активну життєву позицію. Тому, коли допомога була потрібна рідній країні – не вагався, а став на захист. Був учасником революції Гідності. Відстоював кордони рідної землі, беручи участь в АТО/ООС.
На третій день після повномасштабного вторгнення повернувся з Нідерландів та добровольцем пішов на фронт. Служив старшим сапером інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу Калуської тероборони.  За сумлінне виконання бойових обов’язків, за мужність та відвагу нагороджений відзнаками “За бойову звитягу”, «За оборону рідної держави», грамотами та подяками.
На жаль, у великий День Соборності України, 22 січня, сержант Михайло Турчак загинув під час виконання бойового завдання у Запорізькій області.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...