Мед Атлант

Прикарпатця Івана Косюка посмертно нагородили орденом “За мужність” ІІІ ступеня

Про це повідомили на Facebook-сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України, пише Суспільне.

“Про Івана Косюка розповідають, що він був дуже талановитою творчою особистістю. Полюбляв займатися ландшафтним дизайном та доброустрієм. Останні роки проживав у місті Ужгород разом з дружиною та двома синами Іваном і Богданом. Дуже любив старшу доньку Іванну, яка уже сама виховує дитину”, — йдеться у дописі.

Прикордонник Іван Косюк на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну у складі прикордонної комендатури швидкого реагування поїхав на Донеччину.

Боєць загинув 20 червня 2023 року під час бойового завдання поблизу села Серебрянка Бахмутського району Донецької області. Він зі своєю групою потрапив під артилерійський обстріл. Поховали воїна у його рідному селищі Ланчин на Івано-Франківщині.

Орден “За мужність” ІІІ ступеня вручив дружині Івана Костюка заступник начальника Чопського прикордонного загону з персоналу Юрій Безкостюк.

“Завдяки героїзму, самовідданості та відвазі таких воїнів, як Іван Косюк, Україна здобуде перемогу та відновиться як сильна, незалежна суверенна держава”, — сказав Юрій Безкостюк.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...