Мед Атлант

Прикарпатець Євген Марусяк став 22-м на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна

Спортсмен з Франківщини Євген Марусяк посів 22-ге місце на етапі Кубка світу зі стрибків на лижах з трампліна в німецькому Оберстдорфі.

Другий день поспіль українець зумів фінішувати у топ-30, при цьому суттєво покращивши попередній результат, передає Sportarena.

Цього разу разом із Євгеном кваліфікацію зумів пройти його земляк Віталій Калініченко. У підсумку Віталій посів 37-ме місце, повторивши свій найкращий результат у кар’єрі на рівні Кубків світу.

Марусяк в основному раунді в обох спробах виконав стрибок на 203,5 метра (359,4 бала). Завдяки цьому він забезпечив собі підсумковий 22-й результат. Чемпіоном цього разу став австрієць Штефан Крафт, який показав загальний результат у 433,5 балів.

Нагадаємо, вчора Марусяк посів 29-те місце на польотному трампліні, набравши 331,5 бала.

Нинішній результат Євгена – другий найкращий у кар’єрі (після 18-го місця у Планіці у сезоні 2022/23) та третій – в історії України.

Раніше цього року Марусяк встановив рекорд України на чемпіонаті світу з польотів на лижах, посівши підсумкове 27-ме місце в особистому заліку ЧС-2024.

До цього Марусяк, у компанії з Калініченком, став співавтором історичного досягнення. 3 січня в Інсбруку одразу два українці не просто вийшли в основний раунд, а й потрапили до топ-40 на Турне чотирьох трамплінів. Віталій на тому змаганні посів 40-е місце, а Євген – рекордне для України 35-те.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...