Мед Атлант

На Прикарпатті заступниця голови ВЛК “купила” сину непридатність до військової служби

Прикарпатські правоохоронці викрили заступницю голови ВЛК на зловживанні впливом.

50-річна лікарка – отоларинголог, яка обіймала посаду заступниці голови ВЛК при Івано-Франківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, використовуючи своє службове становище та зловживаючи впливом, вчинила корупційне правопорушення.

На протиправній діяльності мешканку Тисмениці викрили слідчі Слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області та співробітники Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ. Жінці уже оголосили підозру. Процесуальне керівництво у справі здійснює спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.

Слідчі з’ясували, що лікарка, зловживаючи службовим становищем, вплинула на членів ВЛК Івано-Франківського РТЦК, щоб внести в карту обстеження та медичного огляду 27-річного військовозобов’язаного чоловіка недостовірні дані, а відтак видати неправдивий висновок комісії про непридатність до військової служби.

На підставі підроблених медичних документів призовника було виключено з військового обліку.

50-річній лікарці слідчі оголосили підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Йдеться про зловживання впливом.

Наразі досудове розслідування триває. Слідчі з’ясовують причетність підозрюваної до інших аналогічних правопорушень, а також встановлюють відношення інших членів ВЛК до протиправної діяльності з метою притягнення їх до відповідальності.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...