Мед Атлант

П’ятикласник з Калуша здобув два “срібла” на юнацькому чемпіонаті області з бадмінтону

2-3 березня Федерація бадмінтону міста Івано-Франківська за підтримки обласної Федерації бадмінтону, відділення НОК України в Івано-Франківській області та управління спорту та молодіжної політики ОДА провела перший офіційний чемпіонат області серед юнаків та дівчат у чотирьох вікових групах від 13 до 19 років.

Спортсмени змагалися у трьох розрядах: індивідуальному, парному та змішаному. Всього у чемпіонаті змагалися 46 учасників з Івано-Франківська, Долини, Косова, Отинії, Коломиї. Честь міста Калуша захищав єдиний представник — п’ятикласник ліцею імені Дмитра Бахматюка Макар Вербовецький, який виступав у категорії U-13 в одиночних сетах і у змішаних. В обох видах юний бадмінтоніст виборов срібні нагороди, інформують “Вікна”.

— Це величезне досягнення, — тішиться здобутками сина Віталій Вербовецький, — бо у першому чемпіонаті стати срібним призером, ще й у двох розрядах, я вважаю, варто уваги. В індивідуальних зустрічах у наймолодшій категорії змагалися 11 учасників, у змішаних (хлопець+дівчина) — дев’ять пар. Макар у змішаному розряді виступив із Лілією Пастух з Долини, з якою вони уже змагалися раніше на турнірах, але вийти у фінал і піднятися на п’єдестал пошани — це їхнє перше спільне досягнення.

Сам Макар Вербовецький вважає свої перемоги логічними, адже займається бадмінтоном уже майже півтора року.

— Я взагалі намагаюся поєднувати навчання із корисним відпочинком, — поділився з «Вікнами» Макар. — Крім бадмінтону, я займаюся у секції легкої атлетики, зіграв, хоч і невелику, але важливу роль у молодіжному театрі «Силентіум». Тато каже, що я «перша ракетка» Калуша. Я надіюся, що я зможу стати першою ракеткою області, а там і України.

Ентузіасти бадмінтону орендують зал ДЮСШ «Сокіл» щопонеділка, щоб провести своє дозвілля із воланчиком. Серед них — і підприємець Віталій Вербовецький, інженер-радіотехнік за освітою, який зараз здобуває другу вищу освіту у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника на факультеті фізичного виховання, щоб займатися з дітьми уже професійно.

— Зараз ми працюємо над тим, щоб максимально популяризувати бадмінтон у Калуші, — ділиться Віталій, — адже це один із наймасовіших видів спорту у Європі. Маємо надію, що уже цього року у місті відкриється спортивна секція при ДЮСШ. Поки що ми запрошуємо і дітей, і їхніх батьків долучатися до нас. Приміром, зараз ми проводимо «бадмінтонну терапію» для сімей наших загиблих захисників і тих, хто боронить Україну на полі бою. Заняття у нас проходять щопонеділка з 18.00 у залі ДЮСШ «Сокіл».

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...