Мед Атлант

На Прикарпатті почалися зйомки документального фільму про місцевих волонтерів.

У дивовижних селах Карпат, вже протягом місяця знімають документальну стрічку про діяльність Карпатського волонтерського центру, який був створений на початку повномасштабної війни в Україні. Цей волонтерський проєкт об’єднав навколо себе сотні не байдужих людей, готових допомогти переселенцям і військовим.

В основі стрічки, яка має назву “Справжні” – лягають історії місцевих мешканців, волонтерів, які знайшли можливість прихистити в цьому маленькому регіоні велику кількість біженців з майже всієї території східної та центральної України. Спільними силами побудували волонтерський штаб, та забезпечували військових ЗСУ та добровольців ТРО, всім що необхідно, не маючи при цьому жодних амбіцій до влади чи слави.

Ідея фільму належить керівнику Карпатського волонтерського центру -Андрію Мартищуку.
Режисери фільму – Денис Воробйов, військовий журналіст та документаліст, та Дмитро Ципердюк, відомий український діяч, керівник музичного гурту LUIKU, художній режисер, постановник.

В документальному фільмі «Справжні», на прикладі звичайних людей, режисери Денис та Дмитро планують розповісти світові, про справжні риси українського народу – щирість, та повагу, чесність, доброту та турботу за рідну країну.
Але, основна ідея фільму полягає у дослідженні «феномену» української єдності, та соціальної згуртованості українського суспільства, заради чого
на початку повномасштабного вторгнення було стримано напад та збережена незалежність.

Технічна складова фільму відповідає міжнародним стандартам кіновиробництва, та європейським стримінговим платформам як Netflix та HBO. Але для українських глядачів фільм має бути доступним – безкоштовно, на площадках українського кінотеатру MEGOGO.

«Однією з найбільших складнощів було те, що наші герої – це не актори, а звичайні люди, які не звикли до камер. Перед кожним інтервʼю ми знайомилися з ними, шукали спільну мову, щоб отримати їхню довіру та розкрити всю емоційну сутність їхніх історій», – розповідає Денис Воробйов.

Премʼєра фільму очікується, на початку вересня.
Допремʼєрний показ планується у серпні у селі Яблуниця на відкритому кінотеатрі розташованому на території туристичної локації “Полонині Перці”.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...