102 бригада Івано-Франківська розпочала власне виробництво FPV-дронів і системи захисту РЕБ
13 Квітня, 10:16
Поділитись статтею
102-а бригада Івано-Франківська розпочала власне виробництво сучасних ударних FPV-дронів “Ворон” і системи захисту РЕБ.
Про це інформують на сайті проєкту “Бойовий ворон + РЕБ”.
Щоб збільшувати масштаби виробництва, бригада разом із фондом “Повернись живим” розробили спеціальну форму, де кожен охочий допомогти може оформити щомісячний платіж для виробництва БпЛА та РЕБів.
“100% зборів йде на закупівлю запчастин. Верифікацію закупівель здійснює фонд “Повернись живим”. Це гарантує їхню якість та низьку ціну”, — йдеться на сайті.
Завдяки співпраці з пілотами на передовій FPV-дрони “Ворон” і системи захисту РЕБ постійно вдосконалюватимуться.
“102 окрема бригада зараз воює на лінії зіткнення. Вона переважно сформована з бійців Івано-Франківської області. Майже кожен житель Прикарпаття має друга, родича чи сусіда, який у ній воює. Тож щомісячна підтримка рятує життя бійців та наближає перемогу”, — додають військові.
Поділитись статтею