Мед Атлант

У Франківську проводитимуть безплатні курси з IT спеціальностей для військових, ветеранів та їхніх сімей

У ветеранському хабі у Франківську проводитимуть безплатні курси з IT спеціальностей для військових, ветеранів та їхніх сімей.

Нещодавно у ветеранському хабі госпіталю «Брасс» відбулася презентація курсів з IT спеціальностей для військових, ветеранів та їхніх сімей. Навчання проводить організація Brave IT Education.

Ця програма надає можливість безплатно отримати IT освіту для діючих військових, ветеранів, членів їх сімей та рідних загиблих захисників.

«Наша мета – допомогти нашим героям знайти нові можливості та повернутись до стабільного життя після служби», – розповідає виконавчий директор громадської організації «Відважна IT освіта» та IT CLUSTER ACADEMY Андрій Коваль.

Минулого року в компанії інтенсив пройшли 37 осіб, а зараз у процесі навчання – 29 нових учасників, серед яких не лише військові та ветерани, але і ВПО.

Серед охочих багато дітей. За згодою батьків, навчання можна розпочати з 16-17 років. Але потрібно розуміти, що курси інтенсивні й будуються так, щоб випускники могли швидко знайти роботу. Навчання проходить у вечірній час. Тому це, в першу чергу, для повнолітніх.

 «Ми зрозуміли, що наш обов’язок – допомагати тим, хто бореться за нашу країну, та показати, що їхні рідні мають підтримку тут, вдома», – додає Андрій.

Це не лише навчання, а можливість реінтеграції в цивільне життя та підтримка для наших ветеранів. Ми вдячні нашим героям за їхню службу, і це наш маленький внесок у їхнє майбутнє.

Громадську організацію заснували представники IT сфери, один з яких є ветераном, що звільнився з лав 102-ї бригади за станом здоров’я. Усі разом щомісяця вони віддають частину доходу для підтримки цієї ініціативи.

Триває набір на навчання. Реєстрація на сайті за посиланням. Адреса: Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 6

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...