Мед Атлант

Подружжя з Коломиї взяло на виховання дев’ять дітей. ВІДЕО

Подружжя Угорських з Коломиї – Галина і Роман – взяло на виховання дев’ять дітей. При цьому, у пари є троє рідних синів.

Подружжя у шлюбі вже понад тридцять років. У них троє дорослих синів. Старший Назар зараз на війні, середній Андрій – нещодавно демобілізувався. Воював в АТО і батько, передають Подробиці.

Першу дитину на виховання подружжя взяло ще двадцяти років тому. Їхні сини під час відпочинку в санаторії подружилися із хлопчиком-сиротою, і вмовити взяти його в родину. Хлопець виріс, і нині навідується до батьків-вихователів в гості.

Кілька років тому в одного із побратимів Романа раптово померла мама, і сиротами залишилися дві маленькі дівчинки – трьох і восьми років. Молодий боєць хотів йти й далі воювати, тож його сестер до себе взяли Угорські.

Надалі – подружжя створило дитячий будинок сімейного типу, і взяло на виховання ще семеро дітей. Всі різного віку, і з різними життєвими історіями.

Подружжя зізнається: з дітьми не завжди легко. Але бачачи, як малеча завдяки їм змінюється та розкривається – забувають про це. Радіють, що можуть подарувати їм свою любов та дати змогу рости в справжньому родинному колі. А ще хочуть аби їхній приклад надихнув й інші родити створити власні дитячі будинки сімейного типу. Адже нині так багато дітей, яким потрібна любляча сім’я.

На Франківщині на обліку в службі в справах дітей понад тисячу дітей позбавлених батьківського піклування та сиріт. З них понад дев’яносто відсотків охоплені сімейною формою виховання. Наразі це один із найвищих показників в Україні.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...