Мед Атлант

Студенти УКД з навчальною поїздкою побували у Німеччині. ФОТО

Франківські студенти з навчальною поїздкою побували у Німеччині.

Студенти спеціальностей «Архітектура та містобудування» і «Дизайн» Університету Короля Данила, у рамках вивчення дисциплін «Історія мистецтв», «Основи архітектурного проєктування», здійснили навчальну поїздку до Німеччини.

У Берліні, столиці Німеччини, та Потсдамі студенти разом із викладачами відвідали Рейхстаг, Берлінський кафедральний собор, палац Сансусі, церкву святого Миколая, Національний парк «Люстгартен», стару ратушу, будівлю Вищої спеціальної школи Потсдама, музей кіно, площу Луїзенплац, Бранденбурзькі ворота Потсдама і Берліна та меморіальний комплекс «Берлінська стіна», а також побували в новому музеї, експозиція якого присвячена давньоєгипетській культурі. Учасники поїздки побачили і «Sony Center» – ансамбль будинків на Потсдамській площі в центрі німецької столиці, один із символів нового Берліна.

«Залучення студентів до поїздки за кордон під час вивчення основ архітектурного проєктування є надзвичайно унікальним та корисним досвідом. Адже так здобувачі мають змогу наочно вивчати різноманітні архітектурні стилі, традиції та підходи до просторового планування у різних країнах. Це допомагає розширити їхні горизонти та поглибити розуміння архітектурного процесу загалом», – розповідає викладач кафедри архітектури та будівництва УКД Наталія Шицька.

За словами викладачки кафедри архітектури та будівництва Анни Терешкун, «надивленість» для дизайнерів та архітекторів – надзвичайно важливий складник формування особистості, як професіонала. Не достатньо просто споглядати пам’ятки архітектури на світлинах в інтернеті – необхідно бути присутнім фізично і осмислювати побачене, лише так можна розширити власний фаховий світогляд.

«Щомісяця упродовж навчального року студенти УКД та Фахового коледжу УКД здійснюють навчальні міжнародні поїздки відповідно до спеціальності, за якою здобувають вищу освіту. Переконана, що це сприяє професійному зростанню студентів, а набуті враження допоможуть бути більш компетентними та ефективними в обраній спеціальності», – відзначає проректорка із соціально-виховної роботи Університету Короля Данила Іванна Бабецька.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...