Мед Атлант

В Івано-Франківську студенти зіграли виставу, щоб зібрати гроші для ЗСУ

У мистецькому просторі “Ваґабундо” студенти Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу зіграли театральну постановку “Маруся Чурай”, щоб зібрати гроші для українських бійців. Також на цьому заході діти продавали власноруч зроблені вироби, щоб долучитися до збору.

Під час цієї акції зібрали 11 тисяч 30 гривень, за які придбають дрон для 102 бригади з Івано-Франківщини, розповіла Суспільному волонтерка Світлана Вінтонюк.

“Дрони — величезна необхідність, бо зараз війна винятково технологій. Ми зобов’язані допомогти, бо на старті не готувалися до війни, не очікували, що у XXI столітті може таке статися, тому зараз народ мусить допомагати сам собі”, — говорить Світлана Вінтонюк.

Благодійну театральну постановку “Маруся Чурай” підготували за однойменним романом у віршах Ліни Костенко. У ній взяли участь студенти третього і другого курсів відділення “Фінанси та кредит”, розповіла викладачка Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу Юлія Гарасимків.

В Івано-Франківську студенти зіграли виставу, щоб забрати гроші для ЗСУ

Студентка Вікторія Дребот зіграла у постановці головну героїню — Марусю Чурай. Дівчина каже: вперше виступає у цій виставі перед великою аудиторією, тому хвилюється. Однак радіє, що долучається до допомоги ЗСУ.

“Ми хочемо хоч чимось допомогти нашим Збройним силам України. Вони нас захищають. Якби не воїни, не було б цього заходу. У майбутньому, якщо буде можливість долучитися до якогось подібного збору, обов’язково братимемо участь”, — розповідає Вікторія.

Вікторія Шумахер продає на цьому заході іграшки, які в’язала разом із сестрою.

“Ми вже другий рік виготовляємо такі іграшки для збору грошей військовим. Підтримувати бійців — важливо, адже кожен із нас хоче жити у своєму домі й у своєму місті”, — говорить Вікторія Шумахер.

Серед відвідувачів заходу — звільнений у запас військовослужбовець 102 бригади Ігор Петрів.

“Хочу подякувати дітям за цю акцію. Коли всі дорослі будуть такими свідомими, як наші діти, то перемога буде за нами 100%. Важливо підтримувати збори. Дрони — це очі бійців, вони допомагають нищити ту нечисть”, — говорить Ігор Петрів.

В Івано-Франківську студенти зіграли виставу, щоб забрати гроші для ЗСУ

Франківка Наталія Селянкіна каже: театральна постановка їй сподобалася. Вона радіє, що таким чином долучилася до підтримки українських військовиків.

“Дуже гарно, талановито, гарний музичний супровід. Я дуже рада, що отримала запрошення на цей захід. Зараз важливо підтримувати будь-які збори та долучатися, де є можливість”, — каже Наталія.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...