Мед Атлант

Понад 600 страв з України та світу від Клопотенка: презентували оновлене меню для шкіл

Понад 600 страв: в Україні презентували новий збірник рецептур для шкільних їдалень.

Команда шеф-кухаря та ідеолога проєкту Cult Food Євгена Клопотенка презентувала оновлений збірник рекомендованих рецептур для харчування дітей у закладах освіти, який розроблено на підтримку Стратегії реформи системи шкільного харчування, яка реалізується за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Збірник складається з понад 600 страв і дає змогу ще більше урізноманітнити харчування учнів у школах України. Тут і традиційні української страви, і популярні страви світової кухні, зокрема, зі шкільного меню європейських країн. Збірник розроблено спільно з провідними нутриціологами та технологами України, зокрема експертами Інституту громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва, Київського національного торговельно-економічного університету та Полтавського університету економіки і торгівлі.

У збірнику також враховані актуальні потреби дітей в частині харчування — запропоновано понад 80 альтернатив страв без лактози та глютену, а у кожній технологічній картці вказані наявні алергени. Друковані примірники збірника за підтримки українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» будуть безкоштовно передані в заклади освіти, провідним фахівцям із впровадження реформи та активним учасникам змін шкільного харчування. Онлайн-версію збірника розміщено у вільному доступі на сайті Cult Food.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...