На Надвірнянщині за 17 мільйонів облаштують прихисток для переселенців
22 Квітня, 20:46
Поділитись статтею
На Надвірнянщині за 17 мільйонів облаштують прихисток для переселенців.
Комунальне підприємство «Івано-Франківської обласної ради «Будінвест» визначило виконавця капітального ремонту приміщення Чорнопотоківського ліцею для розміщення внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб на вул. Б.Хмельницького 388Г, в с.Чорний Потік Надвірнянського району, передає Галичина.
Договір підписали з ТОВ «Промбудсервіс-Косів».
Вартість робіт становить 17,08 млн. гривень.
Планується, що роботи завершать до кінця 2025 року.
За даними Youcontrol, власниками ТОВ «Промбудсервіс-Косів» є жителі Косівщини Тинкалюк Володимир Миколайович, Харук Ігор Юрійович, Костирко Степан Іванович.
Поділитись статтею