Мед Атлант

«Скоро вже буде Паска!» Тому, якщо ковбаска, то від ТМ «Тисменицькі ковбаси»

Понад 120 неповторних позицій, кожна з яких розповідає власну історію смаку та аромату на сьогодні пропонують покупцям «Тисменицькі ковбаси». Торгова марка вдало поєднує традиційні рецепти з сучасними технологіями. А, щоб дізнатися як це вдається, читайте далі.⬇️

Як вдається тримати якість та вигравати конкуренцію?

З кожним роком, відколи наш засновник Ігор Фицик розпочав свою справу у маленькому гаражі в Тисмениці, наша філософія залишалася незмінною: вкладати душу в кожен продукт, який ми створюємо. Відтак з самого початку ми встановили для себе високі стандарти якості. Секрет нашого успіху полягає у вірності цим стандартам і відданості деталям. І справа не лише в якості сировини, яку ми обираємо, але й у нашій прив’язаності до традиційних методів виробництва, поєднуючи їх із сучасними технологічними досягненнями.

Ми пишаємося тим, що наші продукти втілюють справжній смак домашньої галицької ковбаси, завдяки чому ми виграємо серця (і шлунки) людей. Наші клієнти цінують стабільність якості та оригінальність смаку, яку ми невпинно підтримуємо. І цю конкуренцію виграють не тільки інгредієнти, а й любов до мистецтва виробництва ковбаси, яке ми передаємо через кожен продукт «Тисменицьких ковбас».


Який асортимент продукції виготовляєте на даний час?
На сьогодні «Тисменицькі ковбаси» гордо пропонують понад 120 неповторних позицій, кожна з яких розповідає власну історію смаку та аромату. Від ніжної і ароматної грудинки копченої на дровах до делікатного і соковитого зельця, від пікантних ковбасок “Барбекю” до сардельки «Капітошка», яку так обожнюють діти. Наша продукція відображає розмаїття кулінарних традицій та новаторський підхід до м’ясних делікатесів, дозволяючи кожній та кожному знайти щось на свій смак.

Тому на полицях наших магазинів ви знайдете не тільки традиційні ковбаси, але й ексклюзивні витвори кулінарного мистецтва — від ніжної шинки до ароматної буженини. Кожен продукт виробляється з дбайливістю, застосовуючи досвід поколінь, що дозволяє нам задовольнити найрізноманітніші побажання і забезпечити свіжість і вишуканість кожного кусня.

Що є гарантією якості виробів ТМ «Тисменицькі ковбаси»?
Наша відданість якості вирізняється постійним прагненням до досконалості. Ми вважаємо, що справжня якість починається з поваги до сировини, турботи про кожну деталь процесу та строгого дотримання норм безпеки. Кожен продукт ТМ «Тисменицькі ковбаси» — це відбиток перейнятих нами бабусиних рецептів, уваги до деталей та невпинного прагнення забезпечити найвищу якість на вашому столі.

Ми впровадили систему контролю на кожному етапі виробництва, що забезпечує відповідність наших ковбас найвищим стандартам. Все починається з обрання першокласної сировини, її строгого відбору, що супроводжується постійним поетапним моніторингом і закінчується ретельною перевіркою кожної партії продукції. Наш підхід до якості — це змішання традиційних методів з сучасними технологіями.

Гарантія якості нашої продукції — це не просто слова, це зобов’язання перед усіма без винятку клієнтами, яке ми виконуємо бездоганно — кожен продукт від «Тисменицьких ковбас» має витримувати найвищі стандарти перевірки, перш ніж потрапити на ваш стіл.

Де ви берете сировину для вашого виробництва?
Наша сировина — це не просто інгредієнти, а фундамент нашого мистецтва.

Ми плекаємо міцні зв’язки з фермерами нашого регіону, віддавши перевагу сировині, вирощеній на землях Прикарпаття та пишаємося тим, що співпрацюємо з локальними постачальниками, які поділяють наші цінності й надають продукцію, гідну високої репутації «Тисменицьких ковбас».

Відносини, засновані на довірі та взаємній повазі, допомагають нам підтримувати неперевершену якість. Це не лише дозволяє нам контролювати абсолютну якість та свіжість продукції з самого початку, але й підтримувати місцеву економіку.

Такий підхід гарантує, що кожен продукт несе в собі частинку нашої землі. Ми горді тим, що можемо називати наш продукт справді українським, від сировини до готового виробу.

Що смачненького пропонуєте прикарпатцям до Великоднього столу?
Великдень — це час, коли наші ковбасні вироби стають символом святкового возз’єднання родин. Навіть у час війни та запеклої боротьби за існування, для всіх нас Великдень повинен залишатися часом, коли кожен стіл має сповнюватися смаком, а ми — осяянні радістю Христового Воскресіння.

До кожного Пасхального столу ми закликаємо усіх запастися якомога більшою кількістю «Тисменицьких» ковбас та сардельок, адже в ці святкові дні, наші вироби вмить зникають зі столу, роблячи вас ситими та щасливими.
Рекомендуємо скуштувати «Великоднє комбо» наших виробів, включаючи улюблену ковбасу Дрогобицьку на дровах, чи от Підчеревину Вищого сорту зі свинини та балик полядвиці, і звісно нашу фірмову ковбасу Домашню Тисменицьку, дбайливо приготовану за давньою сімейною рецептурою, яка збагатить ваш стіл неперевершеними ароматами та надасть святковому зібранню  особливого шарму.

І вже третій рік поспіль ми готуємо для наших клієнтів особливий подарунок, що вирізняється багатим смаком та ароматом та стане ідеальним доповненням до святкового столу — це розіграш великодніх кошиків зі смачними ковбасками та м’ясом, які отримають ті, хто слідкують за нами в Instagram та у Facebook. Деталі шукайте на наших сторінках у цих соцмережах.

 Чи проводите ви якісь акції або запроваджуєте програми лояльності для своїх клієнтів?
Від ексклюзивних знижок до спеціальних пропозицій, наші акції є виразом нашої подяки та прагнення завжди бути поруч з нашими клієнтами.

У світлі нашої відданості клієнтам, ми розробили низку періодичних акцій та впроваджуємо програму лояльності, які відображають нашу подяку. Ці програми призначені не лише для винагородження наших відданих покупців, але й для того, щоб зробити досвід споживання наших продуктів ще більш
приємним та вигідним.
Ми регулярно пропонуємо знижки, особливі пропозиції, та інші акції, щоб кожен візит до магазинів ТМ «Тисменицькі ковбаси» був для вас приємним та вигідним. Тому наголошуємо — слідкуйте за всіма оновленнями на наших сторінках у соцмережах й «ловіть» приємні бонуси.

Які популярні м’ясні продукти в вашому магазині, і чому вони користуються попитом?
Гордістю «Тисменицьких ковбас» є наші фірмові ковбаси, які є символом домашнього затишку та тепла, як от «Домашня Тисменицька» чи «Дрогобицька на дровах». Вони виготовляються за старовинними рецептами, з любов’ю та турботою, що робить їх не просто продуктом, а справжньою кулінарною радістю для всіх, хто їх спробує.

Серед широкого асортименту наших виробів, особливу популярність здобувають ковбаси, зокрема «Салямі Баварська», «Домашня на дровах», «Львівська домашня» та «Президентська». Ці продукти вирізняються неперевершеним смаком, що досягається завдяки використанню традиційних рецептур і
натуральних інгредієнтів.
Наша здатність відтворювати смак домашньої кухні в масштабах виробництва є тим, що приваблює клієнтів і змушує їх повертатися за новими покупками.
Чи здійснюєте ви доставку своїх виробів або можливість замовлення онлайн?
Ми зосереджені на наданні безпосередньої, особистісної взаємодії з нашими клієнтами на виробництві у Тисмениці та у фірмових магазинах по всьому Івано-Франківську. Ми віримо в значення традиційного підходу до покупки, де кожен клієнт чи клієнтка зможе відчути і оцінити якість нашої продукції особисто. Ви завжди можете відвідати наші магазини, де наші досвідчені продавці допоможуть вам обрати найкращі м’ясні вироби відповідно до ваших побажань та потреб. Це наш спосіб зберігати високі стандарти обслуговування і якості, які ви заслуговуєте.


Також ми активно працюємо з гуртовими клієнтами через нашу гуртову торгівлю. Наші гуртові клієнти мають можливість замовляти великі партії продукції, що забезпечується швидким та ефективним логістичним процесом. Ми прагнемо забезпечити наших гуртових клієнтів всім необхідним для успішного бізнесу, зокрема забезпечуючи оптимальні умови для зберігання та транспортування продукції. Зверніться до нас безпосередньо через наші фірмові магазини або телефонуйте нам, щоб обговорити умови співпраці та зробити замовлення.
Разом із тим, розуміючи сучасні тенденції та потреби наших клієнтів, ми працюємо над запровадженням послугу онлайн-замовлень чи доставку додому. Наша мета — зробити нашу продукцію максимально доступною, щоб ви могли насолоджуватися улюбленими смаками без будь-яких зусиль.

Реклама

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...