Мед Атлант

Як засновник фестивалю “Drive for life fest” Михайло Вовк з Івано-Франківщини воює на фронті

Засновник фестивалю авто-, мото- та авіатехніки “Drive for life fest” Михайло Вовк з Івано-Франківщини з перших днів повномасштабного вторгнення РФ мобілізувався у військо.

Зараз він служить головним сержантом 77 батальйону 102 окремої бригади ЗСУ, передає Суспільне.


“Поміняв свій робочий мікрофон на робочий автомат”

“У мене був такий хороший проєкт до війни — унікальний в Україні і Європі фестиваль авто-, мото-, авіатехніки “Drive for life fest”. Дуже потужний фестиваль, де були представлені різноманітні змагання: ралі, слалом, автозвук. Ми запустили дуже цікавий проєкт “Бої автомобілів” вперше в Україні.

До того ж відвідувачі могли політати на літаках чи піднятися в небо на повітряній кулі, чи стрибнути з парашутом і “кайфанути” від хорошої концертної програми. Тобто, фактично я свій робочий мікрофон поміняв на робочий автомат”, — каже Михайло Вовк.

24 лютого 2022 року він відправив свою сім’ю до батьків, заправив автомобіль, залишивши його дружині й батькові, та пішов у військкомат. Так без військового досвіду і строкової служби Михайло Вовк долучився до лав ЗСУ.

Боєць зізнається, що спочатку йому важко було прийняти в армії вимоги щодо чіткої субординації.

“Коли я прийшов солдатом-стрільцем, мені було важко до цього пристосуватися, але є чітке розуміння, що ми робимо спільну справу і повинна бути дисципліна. Армія цю дисципліну дає і вимагає від тебе”, — пояснює Михайло Вовк.


“Пишаюся тим, що є частиною підрозділу, який самі “орки” охрестили “чорні жилети”

Боєць з побратимами брав участь у боях за Донбас. Перші бойові сутички його підрозділу були у селі Краснопілля Краматорського району.

“На той момент район був “найгарячішим” в Україні. І зараз я пишаюся тим, що був і є частиною підрозділу, який самі “орки” охрестили “чорні жилети”.

Є відео, де Гіркін з Пушиліним спілкуються і розповідають безпосередньо про ті події. І вони кажуть, що буквально 600 українських бійців привели в повну небоєздатність два армійські корпуси РФ”, — розповідає Михайло.


Не бачить, як росте його дитина

Боєць каже, що єдиний плюс від війни — це те, що до своєї участі у ній він не міг проводити так багато часу на свіжому повітрі й “гуляти на чарівній природі”.

Найважчі моменти на фронті для Михайла Вовка — це втрати побратимів та те, що він не бачить, як росте його дитина. Коли боєць пішов на фронт, дитині було півтора року. Зараз — три з половиною.

“Завдяки кожному військовослужбовцю Україна досі є незалежною країною. Коли помирає твій побратим, ти не можеш попрощатися з ним, поїхати на похорон — все, його немає. Ти усвідомлюєш, що навколо — смерть, і вона так клацає направо-наліво”, — говорить військовослужбовець.


“Нашому поколінню випала можливість поставити у цьому всьому крапку”

Михайло Вовк каже, що в Україні кожне покоління має свою війну з одвічним ворогом.

“А нашому поколінню випала можливість поставити у цьому всьому крапку. Раз і назавжди. Тому, хлопці, долучайтеся до історичних подій, щоб потім не було соромно”, — закликає воїн.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА.у Telegram

Loading...